ما با نیروهای خلاق و کارآزموده در خدمت شما هستیم

1369

همیشه آغاز راه ، دشوار است ، عقاب در آغاز پرکشیدن ، گاه پرمیریزد اما در اوج ، حتی از بال زدن هم بی نیازاست. اگر بخواهیم به موفقیتهای بزرگ دست پیدا کنیم باید آرزوهای بزرگی هم در سرداشته باشیم. هر داستانی از موفقیت با آرزویی بزرگ آغاز شده است شروع این راه برای پلی پارس جاجرود ، مستثناء از این قوانین بالا نبود ، و آغاز این راه طولانی از سال 1368و با یک ماشین تزریق پلاستیک کارکرده و از یک کارگاه کوچک ، اجاره ای و در یک محله ای فرعی و دور از محیط صنعتی بنیان نهاده شده شاید در آن سالها پس از جنگ ، و نیاز مبرم اقتصاد و بازار ، به تامین قطعات ، یک ضرورت انکارناپذیر بود ، در زمانی که جنگ خاتمه یافته بود و شوک بزرگ کاهش قیمتها بر اقتصاد و فعالان اقتصادی ضربه ای شدید وارد کرده بود ، بررسی شرایط اقتصادی آن دوران و درک نیاز صنایع به استفاده از پلاستیک و موادهای اولیه با قابلیت بازیافت ، ما نیز با مطالعه تنها مرجع قابل دسترسی آن دوران مجله صنایع پلاستیک ازسالهای 1363 و 1364 قدم به جرگه تولید کنندگان پلاستیک گذاردیم.

اکنون

باگذر سه دهه و تجربه فراز و فرودهای بسیار ، با ادامه خط مشی طراحی ، ساخت و تولید قطعات مهندسی صنعتی پلاستیک هم اینک با کوله باری از تجربه و تخصص درخدمت صنایع بزرگ کشور هستیم. تنوع خدمت به صنایع پزشکی ، قطعات لوکس خانگی ، خودرو ، صنایع برق و الکترونیک ، … جزء افتخارات این واحد میباشد.

ما درواحد پلی پارس جاجرود ، این آمادگی را داریم تا درکنار شما تولیدکنندگان ، مسئولیت تولید با کیفیت محصولات شما را به عهده بگیریم ، مخصوصاً مدعی هستیم درزمینه تولید قطعات شیشه ای با مواد های (PS-SAN-PMMA-PC ) که خدمت رابه نحوه احسنت انجام خواهیم داد.

این واحد با کادری مجرب از مهندسی کنترل کیفیت ، مدیریت برنامه ریزی ، مدیریت تولید و انبار ؛ برقراری و جاری بودن قوانین ایزو درسیستم خود تیمی قوی و کارساز را گردهم آورده ایم ، تا با ارائه تولید قطعاتی دقیق و مهندسی مطابق نقشه و یا قطعه اصلی به ایده آل های شما کمک کنیم.

مشاوره به جامعه قالبسازان در نحوه طراحی و ساخت قالب بر اساس نوع مواد اولیه و نیاز مورد نظر، از دیگر دست آوردهای این واحد میباشد. همچنین ارائه آموزشهای نحوه فرایند تولید و تزریق قطعات پلاستیک و برگزاری این آموزشها درشرکت های مختلف از دیگر افتخارات این واحد میباشد.

ما مدعی هستیم ، که درصنعت تزریق پلاستیک و تولید قطعات مهندسی ، نقطه مبهمی برایمان وجود ندارد و تا رفع مشکل تولید درکنار شما خواهیم بود.

سرلوحه عمل وشعار ما: 

نظم ، شفاف سازی ، امانت داری و دقت در نهایت کیفیت است ، به ما اطمینان کنید و از این اطمینان سود ببرید.

 مدیریت پلی پارس جاجرود

شعاعی

ملاقات با تیم ما

حمید آقابیک

مدیر کارخانه

فریبرز شیخی

مدیر تولید

آرش آریایی

مدیر کنترل کیفیت

مریم پودینه

مدیر برنامه ریزی

تیم ما با شور و شوق امور محوله را به انجام میرساند پس ، ما خدمات بهتری ارائه میدهیم.

view_day

قالب سازی

مجموعه قالب سازی این واحد با اجرای عملیات طراحی و ساخت و تعمیر

قالبهای مورد نیاز مشتریان با ماشین ابزار های دقیق

آماده ارائه خدمات جانبی میباشد.

check_circle

واحد کنترل کیفیت

ما در مجموعه خود یک واحد کنترل کیفیت جهت کنترل قطعات تولیدی مشتریان همراه با لوازم اندازه گیری دقیق و نیرو های حرفه ای دارا میباشیم

category

واحد تولید

واحد تولید ، یکی از مهم ترین ارکان سازمان ما میباشد که با بهترین و به روز ترین ماشین های تزریق پلاستیک ، عملیات ساخت و فرایند تولید قطعات مشتریان به بهترین کیفیت ممکن به انجام میرساند.

تقدیرنامه ها

فهرست